tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky kožený náramok s príveskom strapec a srdiečko - mentolový

Handmade kožený dámsky náramok, ktorý je celý zhotovený z lesklej opracovanej prírodnej kože zafarbenej do mentolovej farby. Náramok v strede zdobí strapcový prívesok, korálka štvorlístok a väčší prívesok srdiečko v striebornej farbe, ako aj logo.

Vypredané
Kód: BR16344-03
€12,90
Kategória: Kožené náramky
Aplikácia: prívesok srdiečko, prívesok strapec, korálka štvorlístok
Farba: strieborná, mentolová
Materiál: kov, koža
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania
BR16344 01 MINT
Novinka

Ručne vyrobený kožený náramok zhotovený výlučne z prírodných a organických materiálov. Náramok bol vyrobený na ostrove Bali. Kožený náramok v strede zdobí strapcový prívesok, korálka štvorlístok a väčší prívesok srdiečko v striebornej farbe. Ako doplnok na náramku visí aj prívesok s logom.

Kožený dámsky náramok s príveskom je ladený do mentolovej farby, ktorá je vnímaná ako farba náklonnosti a priateľstva. Mentolová je spojením zelenej a modrej, a preto spája v sebe aj ich účinky. Očisťuje organizmus, harmonizuje telo a ducha a posilňuje sebadôveru, kreativitu a živelnosť.

Handmade prírodný náramok je pomerne pevný, vďaka čomu ideálne ozdobí ženské zápästie. Náramok nemá klasické zapínanie. Veľkosť náramku je možné si prispôsobiť podľa potreby.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: