tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky mala náhrdelník z krištáľu - červený

Dámsky meditačný náhrdelník so strapcom bol ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Na náhrdelníku sú naviazané korálky z minerálneho kameňa krištáľ.

 

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN20039-01
€22,90
Kategória: Dámske handmade šperky
Farba: strieborná, červená, vínová
Materiál: japonský rokajl, bavlna, krištáľ, drevo
Prívesok: strapec
Zapínanie: bez zapínania
NN20039 01 HELLO RED (1)
Novinka

Prírodný dámsky mala náhrdelník so strapcom je veľmi elegantný šperk, ktorý je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý dámsky náhrdelník je zhotovený z korálok polodrahokamu krištáľ v červenej farbe. Akcent maximálnej spojitosti s prírodou dodávajú náhrdelníku aj drevené korálky a korálky z japonského rokajlu. Prívesok v podobe strapca je hustý a zhotovený z bavlny. Dámsky pletený náhrdelník je tiež doplnený aj o menší prívesok s logom.

Mala náhrdelník je meditačný resp. modlitebný náhrdelník. Tradične sa využíva ako pomôcka na počítanie mantier alebo na sústredenie sa na dýchanie počas meditácie. Obsahuje guľaté a okrúhle korálky, ktoré symbolizujú večný kolobeh života, jeho cyklickosť a obnovu.

Minerálny kameň krištáľ zvyšuje silu ostatných kameňov v náramku. Dokáže energiu absorbovať, skladovať, uvoľňovať a v neposlednom rade aj pohltiť negatívnu energiu všetkého druhu. Je to kameň čistoty. Prináša pokoj na úrovni emocionálnej, spirituálnej aj fyzickej.

Prírodný dámsky náhrdelník je ladený do červenej farby. Táto farba má silný emocionálny náboj, prebúdza životnú energiu a vášeň. Túto farbu uprednostňujú ľudia silní, plní života, energickí a sebavedomí, impulzívni.

Náhrdelník je dlhší, nemá zapínanie.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: