tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky náramok so sklenenými korálkami a achátom - krémový

Prírodný náramok z minerálov ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Náramok pre ženy je pletený z jemnej bavlny a ako doplnok sú na ňom naviazané sklenené korálky rôznej farby, polodrahokam achát, ako aj prívesok s logom.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR16332-03
€14,90
Kategória: Náramky z minerálov
Farba: biela, zelená, krémová, priesvitná
Materiál: achát, kov, bavlna, sklenené korálky
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: sťahovacie šnúrky
Dámsky náramok so sklenenými korálkami a achátom -  krémový
Novinka

Dámsky náramok z polodrahokamu achát je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Náramok je pletený. Jednotlivé šnúrky sú ručne tkané z jemnej bavlny v oranžovej farbe. Na prírodnom náramku sú naviazané aj rôznofarebné korálky zo skla. Uprostred tohto handmade náramku sa nachádza väčšia korálka z opracovaného farebného achátu.

Polodrahokam achát patrí medzi vzácne minerály. Achát je známy ako kameň vernosti. Pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie. Pomáha udržiavať rovnováhu v každodennom život a svojmu nositeľovi dodáva tiež odvahu a výdrž.

Oranžová farba tohto náramku symbolizuje kontrolovanú vášeň, pozitívnu energiu a vytrvalosť. Dobre pôsobí na srdce a trávenie. Podporuje trpezlivosť, neúnavnosť a vyvoláva pocit šťastia. Oranžová farba láka najmä ľudí zvedavých ktorých zaujíma ich okolie. Ale tiež i ľudí ctižiadostivých s novátorskými schopnosťami.

Prírodný dámsky náramok nemá klasické zapínanie. Jeho veľkosť si je možné prispôsobiť pomocou sťahovacích šnúrok.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: