tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky náramok z jávskych korálok - zelený

Ručne vyrobený náramok zhotovený z jávskych korálok, korálok z rokajlu a z dreva. Dámsky prírodný náramok je doplnený aj o aplikáciu v podobe prívesku s logom.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR20113-02
€15,90
Kategória: Náramky z japonského rokajlu
Farba: zelená, zlatá
Materiál: japonský rokajl, elastický nylon, jávske korálky, drevené korálky
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania
BR20113 02 SWEET GREEN
Novinka

Handmade dámsky náramok zhotovený výlučne z prírodných materiálov. Prírodný náramok je takmer celý zhotovený z jávskych korálok, korálok z rokajlu v zelenej a zlatej farbe. Akcent maximálnej spojitosti s prírodou dodávajú náramku aj drevené korálky uprostred.

Náramok z organických materiálov je prevažne zhotovený v zelenej farbe, ktorá je symbolom pokoja a nádeje. Zelená farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Zelenú obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.

Dámsky náramok ručne vyrobený na Bali je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka elastickej gumičke.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.erkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: