tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky ochranný náramok s korálkami a strapcami - červený

Minimalistický bavlnený ochranný náramok, na ktorom sú maličké mosadzné korálky v tvare kocky, ako aj prívesok s logom. Dámsky náramok proti urieknutiu je vyrobený ručne z prírodných materiálov.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR18242
€12,90
Kategória: Dámske handmade šperky
Farba: červená, mosadzná
Materiál: kov, bavlna, japonské korálky
Veľkosť: nastaviteľná
Zapínanie: bez zapínania - sťahovacie šnúrky
Dámsky ochranný náramok s korálkami a strapcami - červený
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náramok zhotovený výlučne z organických materiálov. Náramok je celý ručne pletený a bol vyrobený na ostrove Bali. Na náramku sú navlečené tri maličké mosadzné korálky v tvare kocky. Ako doplnok na tomto náramku visí prívesok s logom Eideard. 

Ochranné náramky slúžia ako štít pred negatívnou energiou. Kabbalah náramky proti urieknutiu vďaka svojej červenej farbe zabraňujú vstupu negatívnej energie do tela. Nosiť by ste ich mali na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, (hlavne ruka a rameno), je podľa izraelského učenia  tzv. Kabbalah (biela mágia), prijímateľom energie, či už negatívnej alebo pozitívnej. 

Handmade náramok je tenký, vďaka čomu ideálne ozdobí jemné ženské zápästie. Náramok proti urieknutiu je zhotovený v červenej farbe, ktorá má silný emocionálny náboj, prebúdza životnú energiu a vášeň. Červenú farbu uprednostňujú ľudia silní, plní života, energickí a sebavedomí, impulzívni.

Prírodný dámsky pletený náramok nemá klasické zapínanie. Obsahuje sťahovateľné šnúrky, ktoré sú zakončené strapcami. Vďaka týmto šnúrkam s posuvným spojom si môžete nastaviť požadovanú veľkosť. 

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: