tovar
Neohodnotené

Dámsky perlový náhrdelník - smotanový

Krátky pletený dámsky náhrdelník s perleťovo bielymi riečnymi perlami a príveskom s logom. Dámsky náhrdelník s perlami je zhotovený výlučne z prírodných materiálov.

Vypredané
Kód: NN1585-03
€15,90
Kategória: Náhrdelníky s perlami a mušľami
Dĺžka: 40 cm + 3 cm
Farba: smotanová, tmavosivá
Materiál: riečna perla, kov, bavlna
Zapínanie: na karabínku + predlžovacia retiazka
NN15 85 03
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náhrdelník zhotovený výlučne z organických materiálov. Dámsky náhrdelník je celý ručne pletený, pričom sú na ňom navlečené dve väčšie a jedna menšia perleťovo biela riečna perla. Dámsky prírodný náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom.

Riečne perly ochraňujú svojho nositeľa pred nešťastím a rozvíjajú zmysel pre krásu. Ukazujú nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu. Učia nás nevytvárať si predsudky a v každom okamihu konať láskyplne.

Handmade náhrdelník vďaka jemným riečnym perlám krásne vynikne v dekolte. Hnedá farba tohto náhrdelníka symbolizuje zem, teplo a bezpečie. Povzbudzuje racionalitu, zdravú myseľ a schopnosť stáť pevne nohami na zemi. Obľubujú ju ľudia, ktorých zaujíma vlastné zázemie a pohodlie, ale taktiež ľudia vyčerpaní a unavení životom, túžiaci po odpočinku, oddychu a pokoji.

Perlový náhrdelník má zapínanie na karabínku a predlžovaciu retiazku, ktoré je ukončená malou perlou. Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky