tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky pletený náhrdelník s perlami - jemne ružový

Dlhší ručne pletený dámsky náhrdelník s dvomi perleťovo bielymi riečnymi perlami a aplikáciou v podobe mosadzného gombíka s motívom lotosového kvetu. Na náhrdelníku nechýba ani pprívesok s logom Eideard. Dámsky náhrdelník s perlami je zhotovený výlučne z prírodných materiálov.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1674-02
€15,90
Kategória: Náhrdelníky s perlami a mušľami
Dĺžka: 50 cm + 7 cm, 50 cm + 7 cm prívesok
Farba: ružová, biela, mosadzná
Materiál: riečna perla, kov, bavlna
Zapínanie: na mosadzný gombík
NN1674 02 ROSE
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náhrdelník zhotovený výlučne z organických materiálov. Dámsky náhrdelník je celý ručne pletený, pričom sú na ňom navlečené dve  perleťovo biele riečne perly, pričom jedna z nich je na kratšej pletenej šnúrke a druhá na dlhšej. Dámsky prírodný náhrdelník je dozdobený aj aplikáciou v podobe mosadzného gombíka s motívom lotosového kvetu. Dámsky prírodný náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom.

Riečne perly ochraňujú svojho nositeľa pred nešťastím a rozvíjajú zmysel pre krásu. Ukazuje nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu. Učia nás nevytvárať si predsudky a v každom okamihu konať láskyplne.

Handmade náhrdelník vďaka jemným riečnym perlám krásne vynikne v dekolte. Náhrdelník je ladený prevažne do jemnulinkej ružovej farby, ktorá symbolizuje priateľstvo a šťastie. Je to tiež farba bezpodmienečnej lásky, harmónie, súcitu a vnútornej čistoty. Ružová pôsobí proti samote, hnevu a tlmí emócie. Obľubujú ju ľudia romantickí, s estetickým cítením, ktorí radi nadchýnajú okolie a sami sú radi okúzlení.

Perlový náhrdelník je dostatočne dlhý na to, aby ste si ho mohli prevliecť cez hlavu. Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: