tovar
Neohodnotené

Dámsky pletený náramok s aplikáciou v tvare lístka - vínový

Nežný dámsky pletený náramok v krásnom prírodnom dizajne. Dámsky náramok je celý zhotovený z ručne tkanej bavlny.Tento očarujúci pletený náramok zdobí aplikácia v tvare lístka v zlatej farbe a tri korálky v perlovom prevedení.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR20006-01
€13,90
Kategória: Pletené náramky
Farba: biela, zlatá, vínová
Materiál: kov, bavlna, japonské korálky
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania - sťahovacie šnúrky
BR20006 01 HELLO RED
Novinka Tip

Ručne robený dámsky náramok zhotovený výlučne z prírodných a organických materiálov. Náramok je celý ručne pletený a bol vyrobený na ostrove Bali. Pútavým prvkom na tomto nežnom dámskom náramku je prepracovaná aplikácia v tvare lístka v zlatej farbe s tromi korálkami v perlovom prevedení ako aj originálny prívesok s logom v zlatej farbe.

Handmade náramok je tenší a krásne vynikne na jemnom ženskom zápästí. Náramok pre ženy z prírodných materiálov je ladený do vínovo červenej farby, ktorá má silný emocionálny náboj, prebúdza životnú energiu a vášeň. Červenú farbu uprednostňujú ľudia silní, plní života, energickí a sebavedomí, impulzívni.

Prírodný dámsky pletený náramok nemá klasické zapínanie. Obsahuje sťahovateľné šnúrky s korálkou, vďaka ktorým si môžete nastaviť požadovanú veľkosť. 

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky