tovar
Neohodnotené

Dámsky pletený náramok s korálkami - zelený

Minimalistický dámsky pletený náramok, ktorý je celý zhotovený z ručne tkanej bavlny. Dámsky náramok je zdobený malými korálkami a aplikáciami v striebornej farbe.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR20005-02
€12,90
Kategória: Pletené náramky
Farba: strieborná, zelená
Materiál: kov, bavlna
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania - sťahovacie šnúrky
BR20005 02 SWEET GREEN
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náramok zhotovený výlučne z prírodných a organických materiálov. Náramok je celý ručne pletený a bol vyrobený na ostrove Bali. Ako doplnok sú na ňom naviazané menšie korálky, či iné aplikácie v striebornej farbe ako aj originálny prívesok s logom.

Handmade náramok je tenký, pričom uprostred je pletený vzor o niečo hrubší, vďaka čomu ideálne ozdobí jemné ženské zápästie. Náramok je ladený do sýtozelenej farby, ktorá je symbolom pokoja a nádeje. Zelená farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Zelenú obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.

Prírodný dámsky pletený náramok nemá klasické zapínanie. Obsahuje sťahovateľné šnúrky s korálkou, vďaka ktorým si môžete nastaviť požadovanú veľkosť. 

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky