tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky prírodný náhrdelník s korálkou z achátu - zelený

Prírodný náhrdelník z minerálov ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Náhrdelník pre ženy je pletený z jemnej bavlny a ako doplnok sú na ňom naviazané korálky rôznej veľkosti z polodrahokamov a skla, ako aj prívesok s logom.

 

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1678-03
€19,90
Kategória: Náhrdelníky z minerálov
Farba: žltá, hnedá, biela, zelená, zlatá
Materiál: achát, bavlna, sklo
Zapínanie: bez zapínania - sťahovacie šnúrky
NN1678 03 GREEN
Novinka Tip

Dámsky náhrdelník z polodrahokamu achát je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý dámsky náhrdelník je pletený. Jednotlivé šnúrky sú ručne tkané z jemnej bavlny v zelenej farbe. Na prírodnom náhrdelníku sú naviazané aj rôznofarebné korálky zo skla. Uprostred tohto handmade náhrdelníka sa nachádza väčšia korálka z opracovaného farebného achátu.

Polodrahokam achát patrí medzi vzácne minerály. Achát je známy ako kameň vernosti. Pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie. Pomáha udržiavať rovnováhu v každodennom život a svojmu nositeľovi dodáva tiež odvahu a výdrž.

Zelená farba tohto náhrdelníka je symbolom pokoja a nádeje. Zelená farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Zelenú obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.

Náhrdelník je dlhší, nemá klasické zapínanie. Jeho dĺžku si je možné prispôsobiť pomocou sťahovacích šnúrok.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: