tovar
Neohodnotené

Dámsky prírodný náhrdelník s príveskom list - zelený

Originálny dámsky náhrdelník ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Náhrdelník je pletený a ako doplnok na ňom visia strieborné prívesky v tvare lístkov.

 

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN20003-02
€15,90
Kategória: Náhrdelníky s príveskom
Dĺžka: 50 cm+ 5 cm
Farba: strieborná, zelená
Materiál: bavlna
Prívesok: listy
Zapínanie: na karabínku + predlžovacia retiazka
NN20003 02 SWEET GREEN
Novinka

Prírodný dámsky náhrdelník s príveskami v tvare listov v striebornej farbe predstavuje veľmi elegantný šperk, ktorý je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý dámsky náhrdelník je pletený a celý zhotovený z jemnej bavlny. Na prírodnom náhrdelníku je ako doplnok naviazaný aj menší prívesok s logom.

Prírodný dámsky náhrdelník je ladený do zelenej farby. Táto farba je symbolom pokoja a nádeje. Zelená farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Zelenú obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.

Náhrdelník je dlhší. Má zapínanie na karabínku a predlžovaciu retiazku, vďaka ktorej si viete prispôsobiť potrebnú dĺžku dámskeho náhrdelníka.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky