tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Dámsky prírodný náhrdelník z japonského rokajlu a rudrakshy - biely + darčeková krabička

Jedinečný dámsky prírodný mala náhrdelník vyskladaný z korálok japonského rokajlu, ktoré  sa od stredovej väčšej tmavej rudrakshy rozvetvujú a na náhrdelníku vytvárajú korálkový strapec ukončený menšími korálkami rudrakshy.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1557-03
€19,90
Kategória: Mala náhrdelníky
Farba: biela, čierna, zlatá
Materiál: japonský rokajl, rudraksha, kov
Zapínanie: bez zapínania
NN15 57 02 (1)
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náhrdelník zhotovený výlučne z prírodných a organických materiálov. Mala náhrdelník z japonského rokajlu je výnimočný nielen svojím dizajnom, ale aj tým, že obsahuje viacero tmavých korálok rudrakshy. Dámsky mala náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom v zlatej farbe, či ďalšie menšie zlaté korálky, ktoré spolu s tmavou a bielou farbou vytvárajú nádherný kontrast.

Rudraksha je prírodné drevnaté semienko posvätného stromu typického pre východnú Áziu. Rudraksha je známa aj ako "Božie slzy". Využíva sa najmä pre tzv. Mala ochranné náramky.

Mala náhrdelník je meditačný resp. modlitebný náhrdelník. Tradične sa využíva ako pomôcka na počítanie mantier alebo na sústredenie sa na dýchanie počas meditácie. Obsahuje guľaté a okrúhle korálky, ktoré symbolizujú večný kolobeh života, jeho cyklickosť a obnovu.

Handmade náhrdelník je dlhší a vďaka masívnejšiemu rokajlovému strapcu krásne vynikne v dekolte. Náhrdelník je ladený do čistej bielej farby, ktorá symbolizuje nevinnosť a úprimnosť. Posilňuje tvorivosť a energetický tok, očisťuje a dodáva silu a tým uzdravuje telo. Predstavuje duchovné schopnosti. Bielu majú radi ľudia vyrovnaní, sebavedomí, otvorení.

Dámsky náhrdelník nemá zapínanie, stačí ho iba prevliecť cez hlavu.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete, buďte jedinečná.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: