tovar
Neohodnotené

Dámsky prírodný náhrdelník z japonského rokajlu a s hviezdičkou z hematitu - ružový

Dámsky náhrdelník vyskladaný z korálok japonského rokajlu s príveskom z polodrahokamu hematit v tvare hviezdičky.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1526-01
€19,90
Kategória: Náhrdelníky z minerálov
Aplikácia: hviezdička
Dĺžka: maximálna 68 cm + 3 cm prívesok
Farba: ružová, strieborná
Materiál: japonský rokajl, hematit, kov, bavlna
Zapínanie: bez zapínania, na posuvný spoj
NN15 26 01
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náhrdelník zhotovený výlučne z prírodných a organických materiálov. Dámsky náhrdelník z japonského rokajlu je výnimočný nielen svojím dizajnom, ale aj tým, že obsahuje aplikáciu v podobe hviezdičky z minerálu hematit. Dámsky náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom v striebornej farbe.

Polodrahokam hematit je známy ako ochranný kameň. Hematit tiež stimuluje koncentráciu a posilňuje pamäť. Dodáva svojmu nositeľovi odvahu, silu, vytrvalosť a sebavedomie, ktoré mu pomáhajú dosiahnuť všetko čo si zaumieni.

Handmade náhrdelník je dlhší a vďaka prívesku hviezdička z hematitu krásne vynikne v dekolte. Náhrdelník je ladený do ružovej farby. Táto farba symbolizuje priateľstvo a šťastie. Je to tiež farba bezpodmienečnej lásky, harmónie, súcitu a vnútornej čistoty. Ružová pôsobí proti samote, hnevu a tlmí emócie. Obľubujú ju ľudia romantickí, s estetickým cítením, ktorí radi nadchýnajú okolie a sami sú radi okúzlení.

Dámsky náhrdelník nemá zapínanie, stačí ho iba prevliecť cez hlavu.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete, buďte jedinečná.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky