tovar
Neohodnotené

Dámsky ručne pletený náhrdelník s perlou - fialový

Dlhší pletený dámsky náhrdelník s perleťovo bielou riečnou perlou a ďalšími bielymi korálkami. Dámsky náhrdelník je zhotovený výlučne z prírodných materiálov.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1676-02
€16,90
Kategória: Náhrdelníky s perlami a mušľami
Dĺžka: 60 cm + 5 cm prívesok
Farba: biela, fialová, zlatá
Materiál: riečna perla, kov, bavlna
Zapínanie: bez zapínania
NN1676 02 ROSE
Novinka Tip

Ručne vyrobený dámsky náhrdelník zhotovený výlučne z organických materiálov. Tenký šnúrkový náhrdelník je celý ručne pletený, pričom na ňom visí väčšia perleťovo biela riečna perla.. Dámsky prírodný náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom v zlatej farbe či ďalšie elementy ako srdiečko či menšie mosadzné korálky.

Handmade náhrdelník vďaka jemnej riečnej perle krásne vynikne v dekolte. Dominantná svetlo fialová farba náhrdelníka symbolizuje duchovno, originalitu a diplomaciu. Fialová má najintenzívnejšiu silu vyžarovania. Dodáva kreativitu, predstavivosť a harmonizuje energiu. Fialovú farbu preferujú ľudia diplomatickí, zdržanliví a uzavretí, ako aj ľudia samostatní, originálni, s nezávislými názormi; ľudia s fantáziou a tvorivými schopnosťami, umelci.

Pletený náhrdelník nemá zapínanie. 

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky