tovar
Neohodnotené

Dámsky ručne pletený náhrdelník s tromi perlami - koralový

Štýlový pletený dámsky náhrdelník s tromi riečnymi perlami v bielej farbe a ďalšími ozdobnými aplikáciami v zlatej farbe. Dámsky náhrdelník s perlami je zhotovený výlučne z prírodných materiálov.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1670-01
€18,90
Kategória: Náhrdelníky s perlami a mušľami
Dĺžka: 50 cm + 5 cm
Farba: zlatá, koralová
Materiál: riečna perla, kov, bavlna
Zapínanie: na kovový gombík
NN1670 01 CORAL
Novinka Tip

Ručne vyrobený dámsky perlový náhrdelník zhotovený výlučne z organických materiálov. Tenký šnúrkový náhrdelník je celý ručne pletený, pričom na ňom visia tri väčšie biele riečne perly. Dámsky prírodný náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom v zlatej farbe či ďalšie elementy.

Riečne perly ochraňujú svojho nositeľa pred nešťastím a rozvíjajú zmysel pre krásu. Ukazuje nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu. Učia nás nevytvárať si predsudky a v každom okamihu konať láskyplne.

Handmade náhrdelník vďaka bielym riečnym perlám krásne vynikne v dekolte. Koralová farba tohto náhrdelníka je veľmi živá a optimistická farba, ktorá balansuje medzi červenou, oranžovou a ružovou. Koralová farba je obľúbenou letnou farbou, vďaka jej svetlosti a teplého vyžarovania. Má tiež upokojujúci vplyv.

Pletený náhrdelník nemá klasické zapínanie.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky