tovar
Neohodnotené

Dámsky ručne pletený náhrdelník s tromi perlami - mentolový

Štýlový pletený dámsky náhrdelník s tromi riečnymi perlami v tmavej farbe a ďalšími ozdobnými aplikáciami v striebornej farbe. Dámsky náhrdelník s perlami je zhotovený výlučne z prírodných materiálov.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1669-03
€19,90
Kategória: Náhrdelníky s perlami a mušľami
Dĺžka: 70 cm + 7 cm prívesok, nastaviteľná dĺžka
Farba: strieborná, mentolová
Materiál: riečna perla, kov, bavlna
Zapínanie: bez zapínania, na posuvný spoj
NN1669 03 TEAL
Novinka Tip

Ručne vyrobený dámsky perlový náhrdelník zhotovený výlučne z organických materiálov. Tenký šnúrkový náhrdelník je celý ručne pletený, pričom na ňom visia tri väčšie tmavé riečne perly. Dámsky prírodný náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom v zlatej farbe či ďalšie elementy v striebornej farbe.

Riečne perly ochraňujú svojho nositeľa pred nešťastím a rozvíjajú zmysel pre krásu. Ukazujú nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu. Učia nás nevytvárať si predsudky a v každom okamihu konať láskyplne.

Handmade náhrdelník vďaka tmavým riečnym perlám krásne vynikne v dekolte. Náhrdelník je ladený prevažne do krásnej mentolovej farby, ktorá je svetlým odtieňom zelenej farby predstavujúcej symbol pokoja a nádeje. Táto farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.

Pletený náhrdelník nemá zapínanie.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky