tovar
Neohodnotené

Dámsky ručne pletený náhrdelník s tromi perlami - sivý

Štýlový pletený dámsky náhrdelník s tromi riečnymi perlami v tmavej farbe a ďalšími ozdobnými aplikáciami v striebornej farbe. Dámsky náhrdelník s perlami je zhotovený výlučne z prírodných materiálov.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN1669-01
€19,90
Kategória: Náhrdelníky s perlami a mušľami
Dĺžka: 70 cm + 7 cm prívesok, nastaviteľná dĺžka
Farba: strieborná, sivá
Materiál: riečna perla, kov, bavlna
Zapínanie: bez zapínania, na posuvný spoj
NN1669 01 GREY
Novinka

Ručne vyrobený dámsky perlový náhrdelník zhotovený výlučne z organických materiálov. Tenký šnúrkový náhrdelník je celý ručne pletený, pričom na ňom visia tri väčšie tmavé riečne perly. Dámsky prírodný náhrdelník bol vyrobený na ostrove Bali a predstavuje štýlový šperk na každodenné nosenie. Doplnený je aj o prívesok s logom v striebornej farbe či ďalšie elementy v striebornej farbe.

Riečne perly ochraňujú svojho nositeľa pred nešťastím a rozvíjajú zmysel pre krásu. Ukazujú nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu. Učia nás nevytvárať si predsudky a v každom okamihu konať láskyplne.

Handmade náhrdelník vďaka tmavým riečnym perlám krásne vynikne v dekolte. Náhrdelník je ladený prevažne do sivej farby, ktorá je symbolom všednosti a obyčajnosti. Je tiež farbou logického myslenia, ukrytých myšlienok či emócií. Ľudia, ktorí obľubujú sivú sú objektívni, neutrálni, dokážu ovládať svoje city vo všetkých situáciách, aj v láske. Nositelia sivej sú inteligentní a často premýšľajú v abstraktnej úrovni.

Pletený náhrdelník nemá zapínanie. 

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky