tovar
Neohodnotené

Dámsky ručne pletený náramok so strieborným zapínaním - červený

Prekrásny pletený dámsky náramok, ktorý je celý zhotovený z ručne tkanej bavlnenej textílie tzv. Macramé. Dámsky náramok má strieborné zapínanie na karabínku a predlžovaciu retiazku.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR19072-01
€14,90
Kategória: Pletené náramky
Dĺžka: 18 cm + 3 cm predĺženie
Farba: ružová, hnedá, strieborná, červená
Materiál: kov, bavlna
Veľkosť: prispôsobiteľná - predlžovacia retiazka
Zapínanie: na karabínku
Dámsky ručne pletený náramok so strieborným zapínaním - červený
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náramok zhotovený výlučne z organických materiálov. Náramok je celý ručne pletený, pozostáva z viacerých odtieňov červenej a ružovej, ktoré vytvárajú nádhernú súhru. Dámsky prírodný náramok bol vyrobený na ostrove Bali a ako doplnok je na ňom naviazaný aj originálny prívesok s logom.

Handmade náramok je hrubší a tak krásne vynikne na jemnom ženskom zápästí. Náramok je ladený prevažne do červenej farby, ktorá má silný emocionálny náboj, prebúdza životnú energiu a vášeň. Červenú farbu uprednostňujú ľudia silní, plní života, energickí a sebavedomí, impulzívni.

Pletený náramok má strieborné zapínanie na karabínku a predlžovaciu retiazku, vďaka ktorej si môžete nastaviť požadovanú veľkosť. 

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky