tovar
Neohodnotené

Dámsky ručne pletený náramok so strieborným zapínaním - mentolový

Prekrásny pletený dámsky náramok, ktorý je celý zhotovený z ručne tkanej bavlnenej textílie tzv. Macramé. Dámsky náramok má strieborné zapínanie na karabínku a predlžovaciu retiazku.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR19072-02
€14,90
Kategória: Pletené náramky
Dĺžka: 18 cm + 3 cm predĺženie
Farba: biela, strieborná, tyrkysová, mentolová
Materiál: kov, bavlna
Veľkosť: prispôsobiteľná - predlžovacia retiazka
Zapínanie: na karabínku
Dámsky ručne pletený náramok so strieborným zapínaním - mentolový
Novinka

Ručne vyrobený dámsky náramok zhotovený výlučne z organických materiálov. Náramok je celý ručne pletený. Dámsky prírodný náramok bol vyrobený na ostrove Bali a ako doplnok je na ňom naviazaný aj originálny prívesok s logom.

Handmade náramok je hrubší a tak krásne vynikne na jemnom ženskom zápästí. Náramok je ladený prevažne do mentolovej farby, ktorá je vnímaná ako farba náklonnosti a priateľstva. Mentolová je spojením zelenej a modrej, a preto spája v sebe aj ich účinky. Očisťuje organizmus, harmonizuje telo a ducha a posilňuje sebadôveru, kreativitu a živelnosť.

Pletený náramok má strieborné zapínanie na karabínku a predlžovaciu retiazku, vďaka ktorej si môžete nastaviť požadovanú veľkosť. 

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky