tovar

Doprava a Platba

Cenník dopravy a spôsob platby
 

 

Hodnota objednávky

do 29 €

nad 29 €

Zásielkovňa.sk  - výdajné miesta ( Slovensko)

1,80 €

zadarmo

Sloveská pošta 1.trieda (Slovensko)

1,90 €

zadarmo

GLS ( Slovensko)

2,80 €

zadarmo

Hodnota objednávky

do 60 €

nad 60 €

Zásielkovňa.sk ( Česká republika)

3,50 €

zadarmo

Platba dobierkou

1 €

1 €

Platba kartou/paypal

zadarmo

zadarmo

 

 

Doručenie 1 - 2 pracovné dni odo dňa podania na jednu z pobočiek Zásielkovne. Pri objednávke si zvolíte pobočku, na ktorú Vám bude balík doručený. Po doručení na pobočku dostanete SMS s číslom balíka a jednoducho si balík behom bár sekúnd vyzdvihnete. Nie je potrebné preukazovať sa akýmkoľvek dokladom, k prevzatiu zásielky Vám stačí SMS kód.

Pre doručenie do Čieskej republiky formou Zásielkovne platia tie isté podmienky s dobou doručenia 1 - 4 pracovné dni od podania na jednu z pobočiek Zásielkovne.

GLS  - Najvýhodnejšie doručenie na adresu - doručenie 1 pracovný deň odo dňa podania. Pri zaplatení tejto služby Vám bude zásielka doručená priamo na adresu do Vašich rúk. Pred doručením dostanete včas informáciu, kedy a akého kuriéra môžete očakávať.

 

Doručenie 1 pracovný deň odo dňa podania. Odosielame ako doporučený list 1. triedy - doručovanie zabezpečuje zamestnanec Slovenskej pošty - v prípade nezastihnutia Vám do schránky zamestnanec pošty vloží oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) a zásielku si následne vyzdvihnete na pošte.

 

Spôsoby platby

- Platba dobierkou: 1€ 

Platobná brána GoPay: platobné karty

- PayPal 

 

PODPOROVANÉ PLATOBNÉ KARTY