tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8

Eideard - umenie ručne vyrábaných šperkov z Bali

Za značkou EIDEARD sa skrýva osobitá krása ručne vyrábaných šperkov s jedinečným príbehom. Sme rodinná firma, ktorá sa rozhodla obohatiť tradičné podnikanie o jeden z najnevyhnutnejších prvkov súčasnej doby - EKOLÓGIU. Šperky, ktoré na našom e-shope nájdete sú vyrobené z organických materiálov. Požičiavame si dary našej matky Zeme a využívame ich, keď doslúžili svojmu účelu.

DSC_1914 DSC_2040-2


Situácia na Bali je pre miestne ženy úplne iná. Nemajú vytvorené také podmienky pre zamestnanie sa, aké sú na Slovensku. Veľké množstvo žien v Indonézii a na Bali nie sú schopné pracovať kvôli svojim rodinným a náboženským povinnostiam. Miera ich finančnej či akejkoľvek nezávislosti je obmedzená na minimum.

Rozhodli sme sa im pomôcť nadobudnúť finančnú nezávislosť. Všetky ručne vyrábané šperky pochádzajú z indonézskych ostrovov. Prešli rukami nesmierne talentovaných miestnych žien, ktoré majú dar kreativity, zručnosti, šikovnosti a lásky. Pomocou ručne vyrábaných šperkov sa našiel spôsob ako môžu miestne ženy pracovať z domu.

IMG_20200531_131004 DSC_2053-2


Balijské ručne vyrábané šperky sú unikátne. Ani jeden šperk nie je na vlas rovnaký. Každý šperk odzrkadľuje a reprezentuje jedinečnosť ženy, ktorá ho vyrábala. V neposlednom rade, každý šperk má aj svoju duchovnú hodnotu a význam. Vďaka týmto šperkom môžete zlepšiť nielen život balijským ženám, prispieť k ekologickému povedomiu, ale i zmeniť svoj pohľad na seba, na svet a na hodnoty, ktoré vyznávate.

IMG_4158 edit (1) DSC_0159 edit


Prostredníctvom predaja prírodných šperkov chceme nielen našim zákazníkom, ale i celému svetu ukázať krásu a hodnotu prírody. Chceme, aby si ľudia uvedomili nevyhnutnosť starostlivosti o životné prostredie.

Pridajte sa k nám a spolu s nami a s našimi šperkami môžeme viesť našu kultúru k trvalo udržateľnému životu.