tovar
Neohodnotené

Náramok s riečnou perlou a polodrahokamom achát - zelený

Náramok zhotovený z farebného japonského rokajlu. Stred náramku zdobí prekrásna riečna perla. Polodrahokam achát v podobe opracovaných korálok je umiestnený na koncových šnúrkach náramku.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR15131-06
€13,90
Kategória: Náramky z minerálov
Farba: čierna, zelená
Materiál: japonský rokajl, riečna perla, nylon, polodrahokam, achát
Veľkosť: nastaviteľná
Zapínanie: bez zapínania
Náramok s riečnou perlou a polodrahokamom achát - zelený
Novinka

Ručne robený náramok zhotovený z japonského rokajlu v zelenej farbe. Stred náramku zdobí prekrásna riečna perla v očarujúcej perleťovo tmavej farbe. Polodrahokam achát zelenej farby v podobe opracovaných korálok je umiestnený na koncových šnúrkach náramku.

Riečne perly ochraňujú svojho nositeľa pred nešťastím a rozvíjajú zmysel pre krásu. Ukazuje nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu. Učia nás nevytvárať si predsudky a v každom okamihu konať láskyplne.

Polodrahokam achát patrí medzi vzácne minerály. Achát je známy ako kameň vernosti. Pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie. Pomáha udržiavať rovnováhu v každodennom život a svojmu nositeľovi dodáva tiež odvahu a výdrž.

Náramok s perlou a minerálom achát je ladený do zelenej farby, ktorá je symbolom pokoja a nádeje. Zelená farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Zelenú obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.

Dámsky náramok je prispôsobiteľný, jeho veľkosť je možné regulovať pomocou šnúrok.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky