tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Náramok z japonského rokajlu s tmavou riečnou perlou a hematitom - biely

Jedinečný dámsky náramok z japonského rokajlu a väčšej riečnej perly umiestnenej uprostred náramku. Náramok je doplnený aj o korálky z polodrahokamu hematit.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR15154-01
€15,90
Kategória: Náramky z japonského rokajlu
Farba: biela, oceľová
Materiál: japonský rokajl, riečna perla, nylon, hematit
Veľkosť: nastaviteľná
Zapínanie: bez zapínania
BR15 154 01
Novinka

Ručne robený náramok s hematitom je vyskladaný z drobných koráliek japonského rojkajlu v bielej farbe. Stred náramku zdobí väčšie riečna perla v tmavej farbe. Riečne perly sú považované za ochranné amulety. Dodávajú svojmu nositeľovi pocit bezpečia, rozvíjajú zmysel pre krásu a v neposlednom rade vyjasňujú pocity a záporné emócie.

Náramok je ozvláštnený korálkami z minerálu hematit v oceľovej farbe. Polodrahokam hematit je známy ako ochranný kameň. Hematit tiež stimuluje koncentráciu a posilňuje pamäť. Dodáva svojmu nositeľovi odvahu, silu, vytrvalosť a sebavedomie, ktoré mu pomáhajú dosiahnuť všetko čo si zaumieni.

Dominantná biela farba náramku symbolizuje nevinnosť a úprimnosť. Posilňuje tvorivosť a energetický tok, očisťuje a dodáva silu a tým uzdravuje telo. Predstavuje duchovné schopnosti. Bielu majú radi ľudia vyrovnaní, sebavedomí, otvorení.

Veľkosť náramku z organického materiálu je možné si nastaviť pomocou šnúrok.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

 

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: