tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Náramok z krištáľu a hematitu - červený

Ochranný náramok s blahodárnymi účinkami, ktorý je takmer celý zhotovený z koráliek polodrahokamu krištáľ v červenej farbe. Prírodný náramok je doplnený aj o aplikácie v podobe hviezdičky a srdiečok z minerálu hematit.

Vypredané
Kód: BR20111-01
€16,90
Kategória: Náramky z minerálov
Farba: zlatá, červená
Materiál: hematit, elastický nylon, krištáľ
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania
BR20111 01 HELLO RED
Novinka

Handmade dámsky náramok zhotovený výlučne z prírodných materiálov. Ochranný náramok s blahodarnými účinkami, ktorý je takmer celý zhotovený z koráliek polodrahokamu krištáľ v červenej farbe. Prírodný náramok je doplnený aj o aplikácie v podobe hviezdičky a srdiečok z minerálu hematit v zlatej farbe.

Minerálny kameň krištáľ zvyšuje silu ostatných kameňov v náramku. Dokáže energiu absorbovať, skladovať, uvoľňovať a v neposlednom rade aj pohltiť negatívnu energiu všetkého druhu. Je to kameň čistoty. Prináša pokoj na úrovni emocionálnej, spirituálnej aj fyzickej.

Polodrahokam hematit je známy ako ochranný kameň. Hematit tiež stimuluje koncentráciu a posilňuje pamäť. Dodáva svojmu nositeľovi odvahu, silu, vytrvalosť a sebavedomie, ktoré mu pomáhajú dosiahnuť všetko čo si zaumieni.

Náramok proti urieknutiu je prevažne zhotovený v červenej farbe, ktorá má silný emocionálny náboj, prebúdza životnú energiu a vášeň. Červenú farbu uprednosňujú ľudia silní, plní života, energickí a sebavedomí, impulzívni.

Dámsky ochranný náramok s prírodným kameňom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka elastickej gumičke.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: