tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pánsky náramok s lávovými kameňmi a bielym achátom

Pánsky náramok  z organických materiálov je celý zhotovený z koráliek lávového kameňa. Iba v jeho strede vyniká zelený mliečno biely polodrahokam achát. Prírodný náramok je doplnený aj o korálky v medenej farbe.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR20046-03
€18,90
Kategória: Pánske náramky
Farba: biela, čierna, zlatá
Materiál: achát, lávový kameň, kov, elastický nylon
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania
BR20046 03 I SEE GREY
Novinka

Handmade pánsky náramok zhotovený výlučne z prírodných materiálov. Náramok s blahodarnými účinkami  je takmer celý vyrobený z lávového kameňa a vzhľadom na jeho neutrálne zhotovenie je možné ho zaradiť aj do kategórie unisex náramky. Stred ručne vyrobeného pánskeho náramku tvorí polodrahokam achát v bielej farbe. 

Lávový kameň je silným ochranným amuletom, ktorý pôsobí blahodarne. Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k svojím pôvodcom.

Achát je kameňom vernosti. Pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie. Pomáha udržiavať rovnováhu v každodennom život a svojmu nositeľovi dodáva tiež odvahu a výdrž.

Pánsky náramok s prírodnými kameňmi je doplnený aj o medené komponenty a prívesok s logom.

Náramku dominuje čierna farba, ktorá symbolizuje konečné rozhodnutie. No netreba zabúdať ani na biely achát. Práve biela farba tohto polodrahokamu symbolizuje nevinnosť a úprimnosť. Posilňuje tvorivosť a energetický tok, očisťuje a dodáva silu a tým uzdravuje telo. Predstavuje duchovné schopnosti. Bielu majú radi ľudia vyrovnaní, sebavedomí, otvorení.

Pánsky náramok s prírodným kameňom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka elastickej gumičke.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: