tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pánsky náramok s lávovými kameňmi a zelenou bavlnenou nitkou

Dokonalý pánsky náramok z ručnej tkanej zapletanej bavlnenej textílie s pogumovanou povrchovou úpravou. Prírodný náramok je doplnený o korálky z lávového kameňa a ozdobné nitky zelenej farby.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR19087-02
€16,90
Kategória: Pánske náramky
Farba: čierna, strieborná, zelená
Materiál: lávový kameň, kov, bavlna
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania - sťahovacie šnúrky
Pánsky náramok s lávovými kameňmi a zelenou bavlnenou nitkou
Novinka

Handmade pánsky náramok zhotovený z prírodných materiálov. Náramok vzhľadom na jeho neutrálne zhotovenie je možné zaradiť aj do kategórie unisex náramky. Náramok je ručne zhotovený z organických materiálov. Stred pánskeho náramku tvoria tri korálky z lávového kameňa. 

Lávový kameň je silným ochranným amuletom, ktorý je zasvätený liečeniu a uzdraveniu. Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k svojím pôvodcom.

Zvyšok náramku je z ručne tkanej bavlnenej textílie s pogumovanou povrchovou úpravou. Po oboch stranách korálok lávového kameňa sú omotané ozdobné zelené nitky. Pánsky náramok je doplnený je aj o strieborné komponenty po oboch stranách koráliek lávového kameňa a prívesok s logom.

Pánsky náramok s prírodným kameňom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka posuvnému spoju a sťahovateľným šnúrkam. Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - pánske handmade náhrdelníky či unisex šperky. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

 

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: