tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pánsky náramok s lávovými kameňmi a červeným achátom

Trendový pánsky náramok, ktorý je celý zhotovený z koráliek lávového kameňa. Iba v jeho strede vyniká červený polodrahokam achát. Prírodný náramok je doplnený aj o korálky v medenej farbe.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR20046-01
€18,90
Kategória: Pánske náramky
Farba: čierna, zlatá, červená
Materiál: achát, lávový kameň, kov, elastický nylon
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania
BR20046 01 HELLO RED
Novinka

Handmade pánsky náramok zhotovený výlučne z prírodných materiálov. Náramok je takmer celý vyrobený z lávového kameňa a vzhľadom na jeho neutrálne zhotovenie je možné ho zaradiť aj do kategórie unisex náramky. Stred ručne vyrobeného pánskeho náramku tvorí polodrahokam achát v červenej farbe. 

Lávový kameň je silným ochranným amuletom, ktorý pôsobí blahodarne. . Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k svojím pôvodcom.

Achát je kameňom vernosti. Pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie. Pomáha udržiavať rovnováhu v každodennom život a svojmu nositeľovi dodáva tiež odvahu a výdrž.

Pánsky náramok s prírodnými kameňmi je doplnený aj o medené komponenty a prívesok s logom.

Náramku dominuje čierna farba, ktorá symbolizuje konečné rozhodnutie. No netreba zabúdať ani na žiarivý červený achát. Práve červená farba tohto polodrahokamu má silný emocionálny náboj, prebúdza životnú energiu a vášeň. Červenú farbu uprednostňujú ľudia silní, plní života, energickí a sebavedomí, impulzívni.

Pánsky náramok s prírodným kameňom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka elastickej gumičke.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: