tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pánsky pletený náramok s lávovými kameňmi - sivý

Štýlový hrubší pánsky náramok z ručnej tkanej zapletanej bavlnenej textílie tzv. Macramé. Prírodný náramok je doplnený o korálky z lávového kameňa a medi.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR20032-03
€16,90
Kategória: Pánske náramky
Farba: čierna, sivá, zlatá
Materiál: lávový kameň, kov, bavlna
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: bez zapínania
BR20032 03 I SEE GREY
Novinka

Handmade pánsky náramok zhotovený z prírodných materiálov. Náramok vzhľadom na jeho neutrálne zhotovenie je možné  zaradiť aj do kategórie unisex náramky. Náramok je ručne zhotovený z organických materiálov. Stred pánskeho náramku tvorí šesť koráliek z lávového kameňa. Lávový kameň je silným ochranným amuletom, ktorý pôsobí blahodarne. Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k svojím pôvodcom.

Zvyšok náramku je z ručne tkanej bavlnenej textílie, ktorá vytvára pletený efekt tzv. Macramé. Doplnený je aj o medené komponenty po oboch stranách koráliek lávového kameňa a prívesok s logom.

Dominantná sivá farba unisex náramku je symbolom všednosti a obyčajnosti. Je tiež farbou logického myslenia, ukrytých myšlienok či emócií. Ľudia, ktorí obľubujú sivú sú objektívni, neutrálni, dokážu ovládať svoje city vo všetkých situáciách, aj v láske. Nositelia sivej sú inteligentní a často premýšľajú v abstraktnej úrovni.

Pánsky náramok s prírodným kameňom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka nastaviteľným šnúrkam.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: