tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pánsky prírodný náhrdelník s príveskom anjelské krídlo - hnedý

Minimalistický pánsky náhrdelník s duchovnou symbolikou, ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Náhrdelník pre pánov je pletený a ako doplnok na ňom visí prívesok v tvare anjelského krídlo vo farbe striebra s lesklou povrchovou úpravou.

 

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN19112-01
€12,90
Kategória: Pánske náhrdelníky
Dĺžka: nastaviteľná podľa potreby
Farba: hnedá, strieborná
Materiál: bavlna
Prívesok: anjelské krídlo
Zapínanie: bez zapínania
NN19112 01 CANTALOUPE
Tip

Prírodný pánsky náhrdelník s anjelským príveskom je veľmi elegantný šperk, ktorý je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý pánsky náhrdelník je pletený a celý zhotovený z jemnej bavlny. Na prírodnom náhrdelníku je okrem anjelského krídla ako doplnok naviazaný aj menší prívesok s logom.

Anjelské krídla sú symbolom ochrany a harmónie. V neposlednom rade majú aj blahodarné účinky, najmä pri problémoch so stresom.

Handmade pánsky náhrdelník je ladený do hnedej farby, ktorá je pretkaná čiernou. Hnedá symbolizuje zem, teplo a bezpečie. Povzbudzuje racionalitu, zdravú myseľ a schopnosť stáť pevne nohami na zemi. Spolu so symbolikou anjelských krídel vytvárajú dokonalú súhru. Obľubujú ju ľudia, ktorých zaujíma vlastné zázemie a pohodlie, ale taktiež ľudia vyčerpaní a unavení životom, túžiaci po odpočinku, oddychu a pokoji.

Náhrdelník je dlhší, nemá zapínanie. Ak sa tento náhrdelník zapáči aj dámam, je možné tento náhrdelník považovať aj za unisex náhrdelník.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: