tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pánsky prírodný náhrdelník s príveskom anjelské krídlo - modrý

Minimalistický pánsky náhrdelník s duchovnou symbolikou, ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Náhrdelník pre pánov je pletený a ako doplnok na ňom visí prívesok v tvare anjelského krídlo vo farbe striebra s lesklou povrchovou úpravou.

 

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN19112-04
€12,90
Kategória: Pánske náhrdelníky
Dĺžka: nastaviteľná podľa potreby
Farba: strieborná, vínová
Materiál: bavlna
Prívesok: anjelské krídlo
Zapínanie: bez zapínania

Prírodný pánsky náhrdelník s anjelským príveskom je veľmi elegantný šperk, ktorý je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý pánsky náhrdelník je pletený a celý zhotovený z jemnej bavlny. Na prírodnom náhrdelníku je okrem anjelského krídla ako doplnok naviazaný aj menší prívesok s logom.

Anjelské krídla sú symbolom ochrany a harmónie. V neposlednom rade majú aj blahodarné účinky, najmä pri problémoch so stresom.

Handmade pánsky náhrdelník je ladený do vínovo červenej farby, ktorá je pretkaná čiernou. Červená má silný emocionálny náboj, prebúdza životnú energiu a vášeň. Červenú farbu uprednostňujú ľudia silní, plní života, energickí a sebavedomí, impulzívni.

Náhrdelník je dlhší, nemá zapínanie. Ak sa tento náhrdelník zapáči aj dámam, je možné tento náhrdelník považovať aj za unisex náhrdelník.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: