tovar
Neohodnotené

Pánsky prírodný náhrdelník s príveskom anjelské krídlo - zelený

Minimalistický pánsky náhrdelník s duchovnou symbolikou, ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Náhrdelník pre pánov je pletený a ako doplnok na ňom visí prívesok v tvare anjelského krídlo vo farbe striebra s lesklou povrchovou úpravou.

 

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN19112-02
€12,90
Kategória: Pánske náhrdelníky
Dĺžka: nastavteľná podľa potreby
Farba: strieborná, zelená
Materiál: bavlna
Prívesok: anjelské krídlo
Zapínanie: bez zapínania
NN19112 02 NEO MINT
Tip

Prírodný pánsky náhrdelník s anjelským príveskom je veľmi elegantný šperk, ktorý je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý pánsky náhrdelník je pletený a celý zhotovený z jemnej bavlny. Na prírodnom náhrdelníku je okrem anjelského krídla ako doplnok naviazaný aj menší prívesok s logom.

Anjelské krídla sú symbolom ochrany a harmónie. V neposlednom rade majú aj blahodarné účinky, najmä pri problémoch so stresom.

Handmade pánsky náhrdelník je ladený do zelenej farby, ktorá je pretkaná čiernou. Zelená farba je symbolom pokoja a nádeje, a preto sa dokonale dopĺňa s príveskom anjelské krídlo. Zelená farba je vnímaná ako veľmi pozitívna a optimistická farba. Zelenú obľubujú ľudia odvážni, tvoriví, no aj tvrdohlaví a samostatní, ktorí vedia viesť iných.

Náhrdelník je dlhší, nemá zapínanie. Ak sa tento náhrdelník zapáči aj dámam, je možné tento náhrdelník považovať aj za unisex náhrdelník.

logo bali

podmienky