tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pánsky prírodný náhrdelník s príveskom žraločí zub - modrý

Originálny náhrdelník pre pánov, ktorý bol ručne vyrobený na ostrove Bali. Zhotovený je výlučne z organických materiálov. Náhrdelník pre pánov je pletený z bavlny a ako doplnok na ňom visí prívesok v tvare žraločieho zuba z akrylu.

 

Vypredané
Kód: NN19068-02
€12,90
Kategória: Pánske náhrdelníky
Dĺžka: maximálna 68 cm + 3 cm prívesok
Farba: biela, čierna, modrá
Materiál: bavlna, akryl
Prívesok: žraločí zub
Skrátenie: na dĺžku 38 cm
Zapínanie: bez zapínania, na posuvný spoj
NN19068 04 ULTRAMARINE BLUE
Novinka

Prírodný pánsky náhrdelník s nevšedným príveskom žraločí zub je veľmi elegantný šperk, ktorý je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý pánsky náhrdelník je pletený a celý zhotovený z jemnej bavlny v modrej a čiernej farbe. Na prírodnom náhrdelníku je ako doplnok naviazaný aj menší prívesok s logom Eideard.

Prívesok žraločí zub má svoju jedinečnú symboliku, ktorá je charakteristická najmä pre Maorskú kultúru, avšak aj u nás sa teší čo raz väčšej obľube. Žraločie zuby v sebe nosia silu, energiu, guráž a svojmu nositeľovi prepožičiavajú atribúty bojovníka a náčelníka.

Handmade pánsky náhrdelník je ladený do modrej farby, ktorá symbolizuje pokoj a vyrovnanosť. Modrá pôsobí blahodarne pri horúčkach, hystérii a zápaloch. Mali by sa ňou obklopovať ľudia impulzívni a nervózni.

Náhrdelník je dlhší, nemá zapínanie. Prírodný pánsky náhrdelník s príveskom žraločí zub stačí prevliecť cez hlavu. Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a unisex šperky. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: