tovar
Neohodnotené

Pletený náramok s farebnými krištáľovými korálkami - svetloružový

Náramok s blahodarnými účinkami, ktorý je takmer celý zhotovený z bavlny. Na náramku sú naviazané korálky polodrahokamu krištáľ v rôznych farbách, ktoré sa krásne dopĺňajú s bielou farbou bavlneného náramku. Prírodný náramok je doplnený aj o aplikáciu v podobe prívesku s logom.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR16284-01
€13,90
Kategória: Náramky z minerálov
Farba: fialová, zlatá, krémová, svetloružová
Materiál: kov, bavlna, krištáľ
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: sťahovacie šnúrky
Pletený náramok s farebnými krištáľovými korálkami -  svetloružový
Novinka

Handmade dámsky náramok zhotovený výlučne z prírodných materiálov. Náramok s blahodarnými účinkami je takmer celý vyrobený z jemnej bavlny v bielej farbe. Na náramku sú naviazané viacfarebné korálky polodrahokamu krištáľ. Prírodný náramok je doplnený aj o aplikáciu v podobe prívesku s logom v zlatej farbe.

Minerálny kameň krištáľ zvyšuje silu ostatných kameňov v náramku. Dokáže energiu absorbovať, skladovať, uvoľňovať a v neposlednom rade aj pohltiť negatívnu energiu všetkého druhu. Je to kameň čistoty. Prináša pokoj na úrovni emocionálnej, spirituálnej aj fyzickej.

Náramku dominuje biela farba, ktorá symbolizuje nevinnosť a úprimnosť. Posilňuje tvorivosť a energetický tok, očisťuje a dodáva silu a tým uzdravuje telo. Predstavuje duchovné schopnosti. Bielu majú radi ľudia vyrovnaní, sebavedomí, otvorení.

Dámsky náramok s prírodným kameňom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka sťahovateľným šnúrkam.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky