tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Pletený náramok so štvorlístkom z polodrahokamu Avanturín - biely

Prekrásny dámsky náramok, ktorý je takmer celý zhotovený z jemnej bavlny. Na náramku je naviazaná korálka v tvare štvorlístka z polodrahokamu avanturín. Prírodný náramok je doplnený aj o aplikáciu v podobe prívesku s logom.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR16294-02
€14,90
Kategória: Náramky z minerálov
Farba: biela, zelená, zlatá
Materiál: kov, bavlna, avanturín
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: sťahovacie šnúrky
Pletený náramok so štvorlístkom z polodrahokamu Avanturín - biely
Novinka

Handmade dámsky náramok zhotovený výlučne z prírodných materiálov. Náramok pre dámy je takmer celý vyrobený z jemnej bavlny v čistej bielej farbe. Na náramku je naviazaná korálka zo zeleného polodrahokamu avanturín.  

Polodrahokam avanturín je kameň šťastia a príležitostí. Navracia do života lásku, radosť a nádej. Avanturín dodáva zdravé sebavedomie, trpezlivosť, znižuje tvrdohlavosť a pomáha hlbšie pochopiť podstatu vecí. Rovnako pomáha aj pri rozhodovaní.

Dominantná biela farba náramku symbolizuje nevinnosť a úprimnosť. Posilňuje tvorivosť a energetický tok, očisťuje a dodáva silu a tým uzdravuje telo. Predstavuje duchovné schopnosti. Bielu majú radi ľudia vyrovnaní, sebavedomí, otvorení.

Dámsky náramok s avanturínom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka sťahovateľným šnúrkam.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: