tovar
Neohodnotené

Pletený náramok so štvorlístkom z polodrahokamu Avanturín - tmavozelený

Prekrásny dámsky náramok, ktorý je takmer celý zhotovený z jemnej bavlny. Na náramku je naviazaná korálka v tvare štvorlístka z polodrahokamu avanturín. Prírodný náramok je doplnený aj o aplikáciu v podobe prívesku s logom.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR16294-04
€14,90
Kategória: Náramky z minerálov
Farba: zlatá, mentolová, tmavozelená
Materiál: kov, bavlna, avanturín
Veľkosť: prispôsobiteľná
Zapínanie: sťahovacie šnúrky
Pletený náramok so štvorlístkom z polodrahokamu Avanturín - tmavozelený
Novinka

Handmade dámsky náramok zhotovený výlučne z prírodných materiálov. Náramok pre dámy je takmer celý vyrobený z jemnej bavlny v modrej farbe. Na náramku je naviazaná korálka zo zeleného polodrahokamu avanturín.  

Polodrahokam avanturín je kameň šťastia a príležitostí. Navracia do života lásku, radosť a nádej. Avanturín dodáva zdravé sebavedomie, trpezlivosť, znižuje tvrdohlavosť a pomáha hlbšie pochopiť podstatu vecí. Rovnako pomáha aj pri rozhodovaní.

Dominantná modrá farba náramku s avanturínom symbolizuje pokoj a vyrovnanosť. Modrá pôsobí blahodarne pri horúčkach, hystérii a zápaloch. Mali by sa ňou obklopovať ľudia impulzívni a nervózni.

Dámsky náramok s avanturínom je prispôsobiteľný akémukoľvek zápästiu vďaka sťahovateľným šnúrkam.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky