tovar
Neohodnotené

Pletený perlový náramok - krémový

Očarujúci dámsky bavlnený náramok, do ktorého sú vpletené perleťovo biele riečne perly a drobné mosadzné korálky. Náramok je vyrobený z prírodných materiálov.

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: BR16345-02
€17,90
Kategória: Náramky z riečnych perál a mušlí
Dĺžka: maximálna 22 cm
Farba: krémová, mosadzná
Materiál: riečna perla, kov, bavlna, japonské korálky
Veľkosť: nastaviteľná
Zapínanie: na posuvný mosadzný gombík
Pletený perlový náramok - krémový
Novinka

Ručne robený pletený náramok s perličkami bielej farby a korálkami v mosadznej farbe. Riečne perly sú považované za ochranné amulety. Dodávajú svojmu nositeľovi pocit bezpečia, rozvíjajú zmysel pre krásu a v neposlednom rade vyjasňujú pocity a záporné emócie.

Elegantný dámsky náramok je ozvláštnený aj mosadznou aplikáciou v podobe gombíka a prívesku s logom Eideard. Handmade perlový náramok krásne ozdobí jemné ženské zápästie.

Dominantná biela farba náramku symbolizuje nevinnosť a úprimnosť. Posilňuje tvorivosť a energetický tok, očisťuje a dodáva silu a tým uzdravuje telo. Predstavuje duchovné schopnosti. Bielu majú radi ľudia vyrovnaní, sebavedomí, otvorení.

Veľkosť náramku z organického materiálu je možné si nastaviť pomocou šnúrok.

Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náhrdelníky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

Ako sa starať o ručne vyrobené šperky?

  • Nosiť ich môžete tak často, ako len chcete
  • Počas sprchovania, plávania, športovania či spánku si ich zložte
  • Po použití šperky pravidelne čistite
  • Kovové časti je možné očistiť pomocou na to určenej handričky

logo bali

podmienky