tovar
15% ZĽAVA NA VĚTKO JE TU PRE VÁS! NEPREMEŠKAJE! PLATÍ DO 10.10.2021:-) ZĽAVOVÝ KÓD: BALI8
Neohodnotené

Unisex pletený náhrdelník s drevenými a jávskymi korálkami - žltý

Unisex pletený náhrdelník bol ručne vyrobený na ostrove Bali. Na náhrdelníku sú naviazané žlté jávske korálky a drevené korálky. Pletený prírodný náhrdelník je doplnený aj o aplikáciu v podobe prívesku s logom.

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN20007-04
€21,90
Kategória: Pánske náhrdelníky
Dĺžka: nastaviteľná podľa potreby
Farba: žltá, hnedá, čierna, zlatá
Materiál: bavlna, jávske korálky, drevené korálky
Zapínanie: bez zapínania
NN20007 04 MOCHA SEE YOU AGAIN
Novinka

Prírodný unisex náhrdelník je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý unisex náhrdelník je pletený a sú na ňom naviazané jávske korálky v žltej farbe. Akcent maximálnej spojitosti s prírodou dodávajú náhrdelníku drevené korálky. Prívesok v podobe loga je vyhotovený v zlatej farbe. 

Na náhrdelníku z prírodných materiálov pútajú pozornosť práve žlté jávske korálky. Žltá farba symbolizuje základnú ľudskú potrebu rozvíjať sa. Skrýva sa v nej nádej, túžba po radosti, veselosť a otvorenosť. Dobre pôsobí na myslenie, sebavedomie a kreativitu, ale aj na pohybovú a nervovú sústavu. Tlmí emócie. Obľubujú ju najmä ľudia spontánni, plní nádejí a očakávaní. Nositelia žltej pôsobia skromne a milo, sú veľkorysí a úprimní, všestranne nadaní, ako aj prakticky založení.

Prírodný pletený unisex nemá zapínanie, stačí ho prevliecť cez hlavu. Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: