tovar
Neohodnotené

Unisex pletený náhrdelník s drevenými a jávskymi korálkami - žltý

Unisex pletený náhrdelník bol ručne vyrobený na ostrove Bali. Na náhrdelníku sú naviazané žlté jávske korálky a drevené korálky. Pletený prírodný náhrdelník je doplnený aj o aplikáciu v podobe prívesku s logom.

 

Skladom - odošleme do 24 hodín
Kód: NN20007-04
€21,90
Kategória: Pánske náhrdelníky
Dĺžka: nastaviteľná podľa potreby
Farba: žltá, hnedá, čierna, zlatá
Materiál: bavlna, jávske korálky, drevené korálky
Zapínanie: bez zapínania
NN20007 04 MOCHA SEE YOU AGAIN
Novinka

Prírodný unisex náhrdelník je možné nosiť na akúkoľvek príležitosť, ale i počas bežného dňa. Dlhý unisex náhrdelník je pletený a sú na ňom naviazané jávske korálky v žltej farbe. Akcent maximálnej spojitosti s prírodou dodávajú náhrdelníku drevené korálky. Prívesok v podobe loga je vyhotovený v zlatej farbe. 

Na náhrdelníku z prírodných materiálov pútajú pozornosť práve žlté jávske korálky. Žltá farba symbolizuje základnú ľudskú potrebu rozvíjať sa. Skrýva sa v nej nádej, túžba po radosti, veselosť a otvorenosť. Dobre pôsobí na myslenie, sebavedomie a kreativitu, ale aj na pohybovú a nervovú sústavu. Tlmí emócie. Obľubujú ju najmä ľudia spontánni, plní nádejí a očakávaní. Nositelia žltej pôsobia skromne a milo, sú veľkorysí a úprimní, všestranne nadaní, ako aj prakticky založení.

Prírodný pletený unisex nemá zapínanie, stačí ho prevliecť cez hlavu. Pozrite si aj naše ďalšie handmade šperky, ktoré boli vyrobené na ostrove Bali - handmade náramky a handmade náušnice. Prírodné šperky z našej ponuky sa dajú navzájom krásne kombinovať. Postačí vám iba kúsok fantázie. Vyskladajte si očarujúce sety šperkov, ktoré inde len tak ľahko nenájdete.

logo bali

podmienky